Вы здесь

Олімпіади з теоретичної механіки

Фотографии

Рисунок в тексте

Иллюстрация

27 лютого 2018 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на кафедрі теоретичної механіки факультету авіаційних і космічних систем був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка».

В олімпіаді прийняли участь 28 студентів різних факультетів (ФАКС, ММІ, ІХФ, ПБФ). Олімпіада складалась з 9 задач по основним трьом розділам курсу «Теоретична механіка».

Перший розділ Статика 3 задачі (С-1 - 5 балів, С-2 - 7 балів, С-3 - 8 балів).

Другий розділ Кінематика 3 задачі (К-1 - 15 балів, К-2 - 8 балів, К-3 - 12 балів).

Третій розділ Динаміка 3 задачі (Д-1 - 12 балів, Д-2 - 15 балів, Д-3 - 18 балів).

Виконана робота оцінювалася у 100 балів.

1 місце - Рєпін Богдан Костянтинович ММІ, МП-61

2 місце - Дерновий Олександр Віталійович ММІ, МІ-61-1

3 місце - Савченко Олександр Андрійович ММІ, МП-62-2

Загалом проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка» продемонстрував достатньо високий рівень фахової підготовки майбутніх спеціалістів в галузі технічних дисциплін.

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо всім учасникам успіхів у досягненні нових наукових здобутків.

Тег tableВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 1-ого ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ТЕОРЕТИЧНОЇ МЕХАНІКИ !!!!Олімпіади з теоретичної механіки

РЕЗУЛЬТАТИ 1-ого ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ТЕОРЕТИЧНОЇ МЕХАНІКИ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Олімпіади з теоретичної механіки
Прізвище, Ім’я, По-батькові Факультет,
група
Σ
(100 балів)
Місце
1. Айтубаєв Ігор Ігорович ІХФ, ЛН-61-1
4
-
2. Бондаренко Михайло Володимирович ПБФ, ПГ-п61
1
-
3. Гарбарчук Олександр Сергійович ММІ, МП-62-2
8
-
4. Голубенко Іван Максимович ПБФ, ПГ-61
5
-
5. Гунько Антон Юрійович ММІ, МП-62-1
16
8 місце
6. Дерновий Олександр Віталійович ММІ, МІ-61-1
34
2 місце
7. Дорошенко Антон Олександрович ПБФ, ПГ-61
3
-
8. Дунай Олесь Богданович ФАКС, ВЛ-51
15
10 місце
9. Іванько Тамара Валеріївна ФАКС, ВЛ-51
10
-
10. Ковальов Руслан Вікторович ІХФ, ЛН-61-1
6
-
11. Лесюк Маркіян Павлович ФАКС, ВЛ-61
17
6 місце
12. Ляховецький Олег Олегович ПБФ, ПГ-61
4
-
13. Нестеренко Анастасія Володимирівна ММІ, МП-62-1
13
-
14. Подвенцова Діана Дмитрівна ІХФ, ЛН-61-1
2
-
15. Полякова Віолетта Ігорівна ІХФ, ЛН-61-1
2
-
16. Рєпін Богдан Костянтинович ММІ, МП-61
42
1 місце
17. Савченко Олександр Андрійович ММІ, МП-62-2
32
3 місце
18. Самофал Костянтин Ігорович ММІ, МП-62-2
19
5 місце
19. Сороколіт Ігор Олегович ММІ, МП-61
15
10 місце
20. Суздалев Олександр Олександрович ММІ, МП-62-1
5
-
21. Тригубов Роман Валентинович ММІ, МП-62-1
24
4 місце
22. Устимчук Давид Олександрович ММІ, МІ-61-1
15
10 місце
23. Федун Антон Анатолійович ФАКС, ВЛ-61
16
8 місце
24. Хоменко Марина Василівна ІХФ, ЛН-61-1
12
-
25. Черненко Сергій Олександрович ФАКС, ВЛ-61
5
-
26. Чорна Софія Станіславівна ММІ, МІ-61-1
3
-
27. Штанько Іван Сергійович ФАКС, ВЛ-61
7
-
28. Янюк Дмитро Володимирович ММІ, МІ-61-2
17
6 місце