Вы здесь

Олімпіади з теоретичної механіки

Фотографии

Рисунок в тексте

Иллюстрация

28 лютого 2017 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на кафедрі теоретичної механіки факультету авіаційних і космічних систем був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка».

В олімпіаді взяли участь 36 студентів різних факультетів (ФАКС, ММІ, ІХФ, ФМФ, ІЕЕ, ФІОТ), які розв’язували 6 задач з курсу «Теоретична механіка» (по 2 задачі з кожного з трьох розділів механіки). Виконана робота оцінювалася у 100 балів.

Переможцем олімпіади став студент групи ОФ-31, ФМФ Лобода Ігор Юрійович (44 бали). Друге та третє місця посіли Кривоноженков Вадим Олександрович (ВЛ-41, ФАКС) (33 бали) та Дунай Олесь Богданович (ВЛ-51, ФАКС) (30 балів).

Загалом проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка» продемонстрував достатньо високий рівень фахової підготовки майбутніх спеціалістів в галузі технічних дисциплін.

Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо всім учасникам успіхів у досягненні нових наукових здобутків.

Тег tableВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 1-ого ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ТЕОРЕТИЧНОЇ МЕХАНІКИ !!!!Олімпіади з теоретичної механіки

РЕЗУЛЬТАТИ 1-ого ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ТЕОРЕТИЧНОЇ МЕХАНІКИ 2016-2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Олімпіади з теоретичної механіки
Призвище, ім'я по батькові Група, факультет Кількість балів
1. Лобода Ігор Юрійович ОФ-31, ФМФ
44
2. Кривоноженков Вадим Олександрович ВЛ-41, ФАКС
33
3. Дунай Олесь Богданович ВЛ-51, ФАКС
30
4. Іванюк Микита Андрійович МП-51, ММІ
27
5. Іванько Тамара Валеріївна ВЛ-51, ФАКС
18
6. Лаврухін Єгор Валерійович МП-51, ММІ
13
7. Перевозник Катерина Романівна МТ-51, ММІ
13
8. Родина Роман Богданович МІ-51, ММІ
13
9. Саймбетов Руслан Дальжанович МП-51, ММІ
13
10. Світельський Ростислав Олексійович ВЛ-31, ФАКС
13
11. Тищенко Євген Юрійович МЛ-51, ММІ
11
12. Кутузов Олексій Олександрович МП-51, ММІ
9
13. Сингаївський Віталій Вікторович ОФ-41, ФМФ
9
14. Трапезніков Олександр Павлович МЛ-51, ММІ
9
15. Зейдліц Дмитро Вікторович МП-51, ММІ
9
16. Ковалевський Ігор В’ячеславович МТ-51, ММІ
9
17. Камінський Всеволод Сергійович ЛН-51, ІХФ
7
18. Ковальов Артем Вікторович ВЛ-51, ФАКС
7
19. Ковтуненко Олександр Миколайович МП-51, ММІ
7
20. Лисаченко Юрій Андрійович МП-51, ММІ
7
21. Крамар Олександра Владиславівна ЛН-51, ІХФ
6
22. Красовський Павло Олексійович ЕЕ-с51, ФЕА
6
23. Новосельський Олександр Іванович МП-51, ММІ
6
24. Румянцев Михайло Сергійович МТ-51, ММІ
6
25. Червінець Микола Васильович МП-51, ММІ
6
26. Шлінчак Юрій Олександрович МП-51, ММІ
6
27. Абрашина Надія Олександрівна ІС-52, ФІОТ
4
28. Антонов Станіслав Сергійович МА-51, ММІ
3
29. Італьянцев Олег Ігоревич ЛН-51, ІХФ
3
30. Космина Софія Юріївна МА-51, ММІ
3
31. Міщенко Дмитро Євгенович МП-51, ММІ
3
32. Осіпов Роман Олегович ВЛ-51, ФАКС
2
33. Шевчук Артьом Іванович МА-51, ММІ
2
34. Бурєнков Юрій Станіславович ОМ-г61-1, ІЕЕ
1
35. Міліціян Олексій Андрійович ЛБ-51, ІХФ
1
36. Якушенко Микола Ігоревич ОМ-г61-1, ІЕЕ
0